Drukowanie przez internet

Drukowanie przez internet. Takimi prostymi słowami nazwaliśmy to co robimy. Wprowadzając zdobycze nowych technologii nie zauważamy jak bardzo nasza branża się zmienia. Dotyczy to chyba nie tylko samej branży co nas samych. Właściwie zmienia się wszystko co nas otacza. Inaczej się kontaktujemy, inaczej myślimy, co innego nas zajmuje, inaczej spędzamy wolny czas, i tak dalej…
Tylko czy aby na pewno? Czy w gruncie rzeczy to nie jest pewien etap przejściowy?
Przecież telewizja nie zabiła radia, teatru ani kina, a telefon nie spowodował że przestaliśmy spotykać się z rodziną. Na dłuższą metę pozostajemy sobą, tzn. ludźmi. Istotami, które mają swoje emocje i których byt jest funkcją czasu i kondycji. Komercja próbuje nas wepchnąć w machinę zarabiania i wydawania coraz mocniej. Nawet niektórzy z nas nadrabiają rodzinne zaległości w centrach handlowych. I chociaż te komercyjne molochy są pożyteczne to w gruncie rzeczy nie dają nam niczego wartościowego poza ułatwieniem dostępu do swojego asortymentu. Podobnie jak papka z telewizora lub większość dzisiejszych produkcji na dużym ekranie.
Internet wpisał się w ten układ z dyskretną łapczywością. Sam w sobie nie jest tak zaborczy jak np. telewizja. To od nas zależy kiedy i co w nim robimy. To jak z niego korzystamy jednak nie zawsze jest naszym świadomym wyborem. Tutaj też reklama i psychologia sprzedaży znalazły podatny grunt. I to jak podatny! Czytając czasopismo w sieci mamy do dyspozycji treści, które akurat właśnie nas interesują. Reklamy są dopasowane do profilu odbiorcy. Celowo nie piszę czytelnika bo w momencie włączenia reklamy video stajemy się widzem.
Na pewno można wykorzystać internet do łatwiejszego sposobu komunikacji. Jak się okazuje może on też uzupełnić działalność poligraficzną. My FanatycyDruku staramy ułatwić otrzymanie produktów drukowanych. Wcześniej zamówienie wizytówek, ulotek czy folderów reklamowych nie było tak proste. Co więcej możemy otrzymać kalendarze, plakaty czy banery równie prosto. Wystarczy poklikać i wgrać swój projekt graficzny jako pdf.
Nam właśnie chodzi o uproszczenie tego działania. Chcemy aby zakupy były jak najkrótszym pobytem w naszym sklepie i abyście cieszyli się ze swojego produktu wśród rodziny, znajomych oraz wśród koleżanek i kolegów z pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *