Fotoksiążki – następca albumów ze zdjęciami

W dobie cyfrowych rozwiązań, standardowe, popularne w zeszłym wieku albumy ze zdjęciami zostały zastąpione.. folderami w komputerze. Robiąc tysiące zdjęć na wakacjach, ciężko nam było usiąść by wybrać tylko kilka, a następnie udać się do fotografa, aby je wydrukować.. Na szczęście powstała nowa alternatywa – nie wymaga wychodzenia z domu, prezentuje się lepiej od albumów i również na lata zachowuje najpiękniejsze wspomnienia!

f4

Fotoksiążki nie są gorącą nowością, a raczej produktem, który przez ostatnie lata zdobywał uznanie i zaufanie tradycjonalistów. Bo przecież sama idea książki ze zdjęciami nie może równać się do starych albumów, które tworzyło się po każdej wycieczce czy uroczystości rodzinnej.

f1

Drukowane fotoksiążki jednak nieco różnią się od albumu – ich całe strony są drukowane od podstaw, dlatego możemy bawić się tłem – dodając inne zdjęcie, zamieszczać ramki, różne elementy, podpisy, daty i wiele innych, kreatywnych rozwiązań.

f2Aby stworzyć taką fotoksiążkę, nie musimy być grafikami ani biegle obsługiwać komputer, ponieważ udostępniamy odpowiedni program, który razem z Wami stworzy taki produkt. Sami sprawdźcie!

>> FOTO PRODUKTY <<

Piękna okładka, trwały materiał, najlepszej jakości wydruk. Taka fotoksiążka będzie piękną pamiątką na lata!

f3

Jedna myśl na temat “Fotoksiążki – następca albumów ze zdjęciami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *