Fototapety – propozycja do biura i do domu!

Fototapety są od pewnego czasu hitem na rynku. Ludzie zamiast sięgać po tradycyjne tapety, wybierają prosty, ale jakże efektowny wydruk ulubionych zdjęć, które następnie umieszczają na ścianie. Czy branża poligraficzna jest w stanie zapewnić materiał do każdego pomieszczenia?

1_montmartre-paris-wall-mural

Fototapety bez wątpienia są alternatywą dla domu oraz biura. Nie każdy chce malować ściany na kolor czy inwestować w tapety. Obrazy też już nie należą do popularnej formy dekoracyjnej, natomiast duże murale na ścianie mogą nas przenosić w ulubione miejsca bądź przypominać o cudownych chwilach w naszym życiu.

Self-Adhesive-Secret-Garden-Wallpaper-Mural-9

Fototapety mogą być umieszczone na bardzo dużych powierzchniach jak i w miejscach, w których teoretycznie nie zmieścilibyśmy żadnego elementu dekoracyjnego.

A co z jakością?

O jakość nie trzeba się martwić o ile dostarcza się wysokiej rozdzielczości grafikę. W naszej drukarni realizowaliśmy projekty kilkumetrowe z rewelacyjnym efektem końcowym. Barwy były nasycone, ostrość zachowana, a po „zawieszeniu” fototapety na ścianie, nasi klienci byli bardzo zadowoleni.

pixers54_38015966

Takie fototapety można umieścić niemal w każdym miejscu – biurze, sypialni czy salonie. Nawet wilgoć w łazience nie jest jej straszna! Zachęcamy do sprawdzenia!

Jedna myśl na temat “Fototapety – propozycja do biura i do domu!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *