Wizytówki – zarezerwowane wyłącznie dla biznesu?

Każdy, kto prowadzi firmę wie, że wizytówkę posiadać po prostu musi. Jest to wpisane w know-how. Jednakże, czy osoba, która nie ma nic wspólnego z interesami również może wyrobić sobie taki dokument? Jak się okazuje – tak! Wizytówka ma coraz szersze zastosowanie.

milesfromnowhere

O tym, że osoby prowadzące firmę, handlowcy itp zawody powinny posiadać wizytówkę, wie każdy. Przy kontaktach osobistych istnieje niepisana zasada, że pod koniec spotkania strony wymieniają się „kartonikiem”, choć numer telefonu i tak zapisują w swoich smartphonach. A co, jeżeli wizytówkę chce sobie wyrobić.. bloger, student, gospodyni domowa? Nie może? A dlaczego nie?

Okazuje się, że osoby, które nie mają zawodu również chętnie wyrabiają sobie wizytówki. Nie zawsze posiadamy telefon, aby zapisać jakiś kontakt, często też jest tak, że przy rozmowie z przypadkową osobą, nawiązujemy kontakt, który chcemy kontynuować. Z wizytówką sprawa będzie prosta, bo nie tak łatwo jest już ją zgubić – bo robi to wrażenie! Wystarczy sobie pomyśleć, jak młode mamy na placu zabaw wymieniają się w ten sposób swoim numerem.

Ponadto, osoby które udają się na rozmowę o pracę, zrobią znacznie lepsze wrażenie, wręczając CV z portfolio i osobistą wizytówką. Takie przygotowanie zawsze działa na plus. Jeżeli nie wierzysz, spróbuj! U nas komplet 250 wizytówek zamówisz za 28 zł netto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *